top of page
turizm yatırım danışmanlığı.jpg

TURİZM YATIRIM

DANIŞMANLIĞI

Yerli veya yabancı yatırımcılara turizm sektöründe gayrimenkul yatırımları için doğru yatırımın yapılması adına, işinde uzman ekip ile araştırmalar, analizler yapılarak emsal örnekleri ile gayrimenkul sunumun hazırlanması ve değerlendirilmesi danışmanlığıdır. 

Ülke Otel

KÜÇÜK BUTİK OTEL İŞLETME DANIŞMANLIĞI

Küçük-Butik Otellerde tesisin doğru konumlandırılması için yönetim ve işletme danışmanlığı sunulmaktadır.

Tesisin personelinden gelir gider yönetimine kadar, satış pazarlamasının doğrudan ve dolaylı online mecralar dahil yapılmasına kadar deneyimli ekip ile danışmanlık hizmeti sunulmaktadır. 

 

mingling

KURUMSAL SEYAHAT & ETKİNLİK YÖNETİMİ

DANIŞMANLIĞI

Kurumlara özel yurt içi ve yurt dışı seyahat ve etkinlik planlaması konularında, kurumun imajına ve yapısına uygun organizasyon planlaması yapılması ve sürecin başından sonuna kadar profesyonel bir ekip ile yürütülmesi için verilen danışmanlık hizmetidir.

Sürat Teknesi

BİREYSEL BUTİK TATİL

DANIŞMANLIĞI

Bireylere özel yurt dışı paket turu veya yurt içi konaklamalı isteğe göre ulaşım paketleri ile tatil programları hazırlanmasıdır. Beş yıldız otelden, butik otele, villalardan tatil evlerine kadar seçenekler ile uçak, alan transferi, araç kiralama, yat kiralama gibi konularda tatil ihtiyacına göre verilen danışmanlık hizmetidir. 

YAZILIM DANIŞMANLIĞI.jpg

YAZILIM

DANIŞMANLIĞI 

Tesisin ya da işletmenin ihtiyacına göre online portalların  oluşturulması adına verilen danışmanlık hizmetidir.

online marka yönetimi

KURUMSAL KİMLİK ve ONLİNE İTİBAR YÖNETİMİ DANIŞMANLIĞI 

İçerden başlayarak dışarı yansıyan kurumsal yapının oluşturulmasında ve kurumsal meteryallerin (logo, web, kurumsal evraklar, promosyon meteryaller v.b) belirlenmesinde ihtiyaçlara göre verilen danışmanlık hizmetidir. 

PROJE PNG.png

SOSYAL SORUMLULUK VE TURİZM PROJELERİ  DANIŞMANLIĞI 

Tesisi ya da Markayı ya da Kurumu; hak ettiği yere getirmek için müşterilerinin zihninde kalıcı bir etki yaratarak rakipleri arasında ayırt edilmesi konusunda, hedefine ve yapısına uygun satış pazarlama projeleri - sosyal sorumluluk projeleri - marka ya da ürün tanıtım projeleri gibi projelerin oluşturulması ve tanıtılması konusunda danışmanlık hizmetidir. 

bottom of page