top of page

EŞ SEÇİMİ YAPARKEN ADAM SEÇİN – KURBAN SEÇİLMEYİN!

YAZIK! SEVGİLER BU KADAR HİÇE SAYILIP, CİNSELLİK BU KADAR ÖN PLANA ÇIKARILMAMIŞTI!

Bakıyorum da sevgili seçimi yaparken ne çok hatalar yapıyor kızlar! Parası, pulu, mevkisi, yatı katı için tipine, yaşına ve kişiliğine bakmadan seçim yapan kızların niyeti zaten belli. Mevzu yanında 'Adam gibi Adam' olması değil, cüzdanını doldurması.. nasıl olsa evlenirse o paralı erkeğin parasıyla istediği erkeği de alır yatağına. Bu kızlarımız sosyal mecralarda boy boy görsel paylaşıp takipçi toplarlar... Ha maddi imkanı olup, erkek düşürenleri de oldukça fazla tabi.. Alan veren memnun ilişkisi! Sosyal mecralar bunlarla dolu; dudak uzatanları, sexi kıyafetler ile poz verenleri, manalı atarlı sexi cümleler kullanıp erkekleri zaaflarından vurmak için çeşitleri oldukça fazladır. Kimse kızmasın, hemcinslerim arasında ahlaksızlar oldukça fazla. İnanın mecbur kalip o..luk yapan kadından daha ahlaksızlar. Peki saf, temiz kızlarımız var ya hani beyaz atlı prensini bekleyen ve bulmak için son yıllarda yaşam tarzı olan NAMUSLUSU - NAMUSSUZU hepsi iç içe bulunan sanal alemlerde eş arayanlar! İnstagram, tiktok, twitter gibi sosyal ağlarda..

• Ah kızlar tip varsa zaten 1-0 yenik başlıyorlar ilişkiye. • Hiç bakmıyorlar erkeğin konuştuğu mantıklı mı? • Ağzından çıkanı yapabilecek biri mi yoksa vaadler yağdıran yalancı bir erkek türü mü? • Seni seviyorum dedi diye seni gerçekten sevdi mi şimdi yoksa kıyıda köşede başka sevgilileri var mı? • Birşeyler saklar gibi telefonunu, cüzdanını saklıyor mu? • Şevkatli, vicdanlı, koruyucu mu? • Tavlamak için ego tatmin eden basma boş kalıp mı?

ADAM olan bunları yapmaz! • Bir erkek Adam ise buluşma için tenhayı seçmez.. • Eğer seviyorsa ciddi ise korkmaz kimseden, topluma karışır sizinle. • Toplumda sizinle sağına soluna hava atmıyor, koruyup kolluyor ise Adamdır. • Adam olan takip eder, merak eder, geçiştirmez. (Kadında öyledir, seviyorsa merak eder) Merak etmiyor, takip etmiyorsa zaten sevmiyordur. Arada bir İlgileniyor gibi yapar, idare edip heyecanını tatmin eder. o ilişkide gitmez biter. • Sanal alemde boy boy fotolarıyla kendini gösterip önüne gelen her kadını, kızı eklemez. Önüne gelene like atmaz. Kıskandırmak için yaptım gibi yalanlara sığınmaz.

ADAM OLAN - KADIN OLAN SEVGİSİ İÇİN EMEK EDER.. Tüm zorluklara rağmen birlikte nefes alıp verirler.

En önemlisi ise GÜVEN! YALANIN KÜÇÜĞÜ BÜYÜĞÜ OLMAZ! Anladığınız an açıklayamıyor, kıvırıyorsa, inanmış gibi yapın, fırsat verin daha çok yalan söylesin ki karakterinin döküldüğünü görün.

Karakteri dökülen leş sever .. Sağlam olan Gül sever. Emek etmeyen erkeğe gönül, gönül almayı bilmeyene ömür teslim edilmez..

KADIN GİBİ KADIN OLAN, ADAM GİBİ ADAMA YAKIŞIR. KADINI, ADAM GİBİ ADAM TAŞIR. ADAM OLANA, KADININDAN DAHA GÜZEL KADIN YOKTUR. BİR ADAMIN HAYAT KALİTESİNİ DE KADIN BELİRLER.. Toplumda göz doldururlar, uyumsuz çiftler gibi sırıtmazlar.

Yoksa da bu dünyada eşiniz dert etmeyin, kimse annesinden çift doğmuyor. Evlilik olsun diye evlilik yapıp, mutsuz olacağınıza, zulüm göreceğinize boŞ verin özgür kalın. Tek geldik tek gidiyoruz.. Dik, şerefli durun yeter.http://www.haberexpres.com.tr/es-secimi-yaparken-adam-secin-kurban-secilmeyin-3147yy.htm

3 görüntüleme0 yorum
bottom of page